travel

خدمات پسیو شبکه

ین مرحله در حقیقت پیش مرحله راه اندازی و نصب شبکه است. طراحی شبکه کمک می کند تا کار به صورت اصولی انجام شود. در مرحله طراحی شبکه تمام نیاز سنجی ها و امکان سنجی ها صورت می پذرید و آینده شبکه نیز پیش بینی می شود. در حقیقت یک پلن ایده آل بر اساس استانداردهای روز دنیا و مطابق با تکنولوژی جهانی طراحی و پیاده سازی می شود. این مرحله از این رو مهم است که در بسیاری از پروژه هایی که بدون طراحی زیر ساخت شبکه اقدام به نصب و راه اندازی می شود، امکان تغییرات و ارتقای پروژه وجود ندارد و در صورت این کار هزینه های مالی بسیاری را به کارفرما تحمیل می کند.


image1مراحل اجرای پسیو شبکه 

 • بازدید رایگان از محل
 • مشاوره و ارائه راهکار جهت آگهی کارفرما از استاندارد های روز
 • مستند سازی نیاز ها و تهیه نقشه شبکه پسیو
 • اعلام هزینه های مرتبط با تجهیزات و اجرت خدمات پسیو
 • انعقاد قرارداد نصب و راه اندازی شبکه
 • پیاده سازی و اجرای شبکه
 • تست و تحلیل شبکه
 • آموزش و ارائه مستندات
 • بهره بردای
 • پشتیبانی و نگهداری شبکه

قیمت زیر ساخت شبکه و خدمات پسیو شبکه های کامپیوتری به عوامل متفاوتی بستگی دارد. گستردگی و نوع شبکه پسیو و تعداد نودها در نصب شبکه در هزینه خدمات دهی پسیو شبکه تاثیرگذار است. ابعاد محل و تعداد تجهیزات و مسیرهای کابل کشی در لیست تعرفه قیمت خدمات پسیو شبکه های کامپیوتری نقش مهمی دارد. حجم کابل کشی، استفاده از ترانک، داکت کشی، کنده کاری، نصب و آرایش رک ها و سرور، نصب نودها و پریزها، نصب دوربین ها، سنسورها و سیستم های اعلام و تست های تجهیزات پسیو همگی در قیمت خدمات دخیل هستند. شما می توانید برای دریافت مشاوره و یا لیست قیمت خدمات پسیو شبکه با داده پردازی پیشرو تماس حاصل فرمایید.

طراحی زیر ساخت شبکه

image1

این مرحله در حقیقت پیش مرحله راه اندازی و نصب شبکه است. طراحی شبکه کمک می کند تا کار به صورت اصولی انجام شود. در مرحله طراحی شبکه تمام نیاز سنجی ها و امکان سنجی ها صورت می پذرید و آینده شبکه نیز پیش بینی می شود. در حقیقت یک پلن ایده آل بر اساس استانداردهای روز دنیا و مطابق با تکنولوژی جهانی طراحی و پیاده سازی می شود. این مرحله از این رو مهم است که در بسیاری از پروژه هایی که بدون طراحی زیر ساخت شبکه اقدام به نصب و راه اندازی می شود، امکان تغییرات و ارتقای پروژه وجود ندارد و در صورت این کار هزینه های مالی بسیاری را به کارفرما تحمیل می کند. داده پردازی پیشرو بهترین شرکت ارائه دهنده خدمات پسیو شبکه های کامپیوتری با استفاده از نیروهای متخصص و حرفه ای از زیرساخت‌ پسیو شبکه شما پشتیبانی می‌ کند. ما بسیاری از پروژه های بزرگ و پیچیده زیرساخت شبکه های کامپیوتری را اجرا کرده‌ ایم و مشاوران ما در هر مرحله از اجرای پروژه شما را همراهی خواهند کرد و راهکارهای بهینه و مفید را با قیمت ارزان به شما ارائه می‌ دهند. تیم متخصص شرکت داده پردازی پیشرو این آمادگی را دارد تا علاوه بر رعایت تمام استانداردها در طراحی شبکه پسیو و استفاده از برندهای معتبر، اقتصادی‌ ترین راهکار برای خدمات پسیو شبکه‌های کامپیوتری مطابق با نیاز حال و آینده شبکه کامپیوتری شرکت شما ارائه دهد.

image1

درباره خدمات پسیو شبکه و تجهیزات شبکه پسیو

image1

به مجموعه فعالیت هایی که جهت نصب و راه اندازی و جاگذاری تجهیزات پسیو شبکه در زیر ساخت شبکه یک شرکت و یا سازمان انجام میگردد ، خدمات پسیو شبکه میگویند. نصب تجهیزات پسیو در زیرساخت شبکه نیاز به رعایت اصول و استاندارد های پسیو شبکه را دارد و کارشناس خدمات پسیو بایستی تجربه و دانش لازم را داشته باشد . لازم به ذکر است که در شبکه های مبتنی بر فیبر نوری با توجه به ماهیت رشته های فیبر نوری حساسیت کار بیشتر است و بایستی از متخصصین مجرب و تجهیزات مناسب و با کیفیت استفاده نمود. تجهیزات پسیو شبکه یا شبکه غیرفعال، تجهیزاتی در شبکه است که قابل برنامه‌ریزی نیست و امکان تغییر در آن وجود ندارد. این تجهیزات جهت برقراری ارتباط اجزای مختلف شبکه بکار می‌روند و از جمله خصوصیات اصلی آنها عدم نیاز به برق در این دسته از تجهیزات است. در صورت تمایل به دریافت لیست قیمت شرکت خدمات پسیو شبکه می توانید با داده پردازی پیشرو تماس حاصل فرمایید. تعرفه خدمات پسیو شبکه کامپیوتر در داده پردازی پیشرو بسیار مقرون به صرفه است.

image1

اجرای پسیو شبکه

image1

پس از طراحی زیرساخت شبکه، پسیو شبکه اجرا می شود. اجرای کابل کشی و ترانکینگ شبکه به صورت ساخت یافته انجام می شود. می توان بنا بر تقاضای کارفرما اجرای passive شبکه را به صورت روکار و توکار انجام داد. در اجرای passive شبکه های داخلی از مرغوب ترین کابل ها و متریال استفاده می شود. خدمات کابل کشی پسیو شبکه در داده پردازی پیشرو با بهترین نرخ ممکن انجام می شود. کلیه تجهیزات پسیو و اکتیو شبکه نیز با قیمت مناسب برای کارفرما تامین می گردد. شما می توانید پس از استعلام از شرکت داده پردازی پیشرو لیست قیمت خدمات پسیو شبکه داده پردازی پیشرو را با سایر همکاران مقایسه نمایید. خدمات اجرای پسیو شبکه، یکی از مهمترین بخش‌ های نصب و راه اندازی شبکه می‌ باشد که به خدمات مرتبط با زیرساخت شبکه های کامپیوتری اطلاق می‌ گردد. واژه پسیو (Passive) در لغت به معنی غیرفعال می‌ باشد. تجهیزات پسیو شبکه و خدمات پسیو شبکه‌ های رایانه ای هیچگونه فعالیتی بر روی سیگنال و یا دیتای در حال گذر در شبکه های رایانه ای انجام نمی‌ دهند. در نتیجه خدمات پسیو شبکه در واقع فقط به خدمات نصب و پیاده سازی زیرساخت شبکه های رایانه ای، نصب و راه اندازی تجهیزات سخت افزاری شبکه و سرور، خدمات کابل کشی شبکه و ترانکینگ بصورت ساخت یافته، نصب و راه اندازی تلفن سانترال، برق و UPS گفته می‌ شود و وارد مرحله پیکربندی شبکه و بخش های نرم افزاری نمی‌ گردد.

تست شبکه

image1

بعد از اجرای شبکه و نصب و راه اندازی آن، نوبت به تست شبکه می رسد. در این مرحله تست سیگنال شبکه انجام می شود. تمامی نودها باید دارای ارتباط سالم و بدون قطعی باشند. با این تست ها مشخص می شود که هیچ نوع قطعی در کابل های شبکه وجود ندارد. این مرحله توسط متخصصان شبکه های کامپیوتری و با استفاده از ابزار تست فلوک انجام می شود. تست شبکه مرحله پایانی کار است و تمامی کابل ها و ارتباط های درون شبکه تست می شود تا از صحت عملکرد آن مطمئن شویم.

خدمات نصب و راه اندازی شبکه شرکت داده پردازی پیشرو شامل موارد ذیل میگردد:

image1

 • اجرا و نصب شبکه شرکت ها و سازمان ها
 • نصب شبکه موسسات آموزشی و دانشگاه ها
 • نصب شبکه کارخانه جات و واحد های تولیدی
 • اجرا و نصب شبکه بیمارستان و درمانگاه ها
 • طراحی و نصب شبکه هتل ها و مهمانسرا ها
 • طراحی و نصب شبکه برج ها و منازل مسکونی
 • نصـب و راه اندازی شبـکه بین شعب مرکزی و دفاتر

به اشتراک بگزارید:

نویسنده - شرکت آرشین پیشرو

. ویراستار شرکت آرشین پیشرو

نظر خود را درج کنید

نام شما